Przewóz osób niepełnosprawnych oraz chorych

Oferujemy Państwu przewozy osób niepełnosprawnych 9-cio osobowym samochodem Renault Trafic. Samochód jest dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Posiada atestowany podjazd dla osób na wózkach inwalidzkich i system pasów bezpieczeństwa, zapewniające komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo w celu zwiększenia komfortu podróży samochód posiada klimatyzację oraz nadmuchy na tył pojazdu.

Przewóz osób na weselach i imprezach okolicznościowych

Polecamy również przewóz osób na weselach i innych imprezach okolicznościowych, obsługujemy imprezy integracyjne, spotkania i szkolenia służbowe. Potrzebujesz dojazdu na lotnisko czy do szkoły, pracy? Również się tym zajmiemy! Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i solidnie dostosowując je indywidualnie do potrzeb klienta.

Nasz zespół

Zapewniamy usługę “od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że pomagamy w pokonaniu wszelkich barier i problemów związanych z wydostaniem się z mieszkania, dotarcia do miejsca docelowego. Samochód obsługują wykwalifikowani i zawodowi kierowcy.

Free HTML5 Bootstrap Template

Dla niepełnosprawnych

Z naszych usług mogą korzystać wszyscy, a szczególnie osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Free HTML5 Bootstrap Template

Imprezy okolicznościowe i wycieczki

Obsługujemy transport okolicznościowy, wyjazdy firmowe czy zorganizowane, wycieczki dla niepełnosprawnych.

Free HTML5 Bootstrap Template

Przewozy pracowników

Planujesz wysłać swoich pracowników na szkolenie lub imprezę integracyjną? Jesteśmy do dyspozycji także w przypadku transportu osobowego dla firm.

Reklama

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Sieci i przyłącza gazowe, wodne i kanalizacyjne. Wiertnica, minikoparka Bielsko-Biała Skup katalizatorów ceramicznych i metalowych, filtrów FAP i DPF - szybka wycena - najlepsze ceny!

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego!

Polecamy najtańszy sposób zaopatrzenia chorego w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, który pomoże przezwyciężyć trudności związane z chorobą lub niepełnosprawnością.

www.sprzet-rehabilitacyjny.net.pl

Zadzwoń lub napisz do nas tel. 608384431